Nasz zespół

to grupa osób która dobrze zna się na swojej pracy

Dorota Strugała

Lekarz weterynarii                                        specjalista chirurg                     

specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka wrocławskiego wydziału medycyny weterynaryjnej. W naszym Gabinecie z pasją używa skalpela jak i wiedzy osteopatycznej. W domu ma całe stado psów i kotów, kiedyś właścicielka kotki hodowlanej (ma empatie do hodowców). Zoofarmakognozja stosowana, czyli olejki eteryczne i zioła, to dopełnienie weterynaryjnych pasji która pozwala w inny sposób spojrzeć na dolegliwości naszych przyjaciół mniejszych. Oraz ostatnia fascynacja czyli homeopatia klasyczna dla zwierząt.

Anna Tyrakowska

Lekarz weterynarii

   

Absolwentka wrocławskiego wydziału medycyny weterynaryjnej. Wyważona a zarazem energiczna wielbicielka dermatologii, znająca się też na internie, po prostu dobry lekarz rodzinny. W domowych zaciszach mieszka razem z beagielką adoptowaną z UP Wrocław.

Piotr Rzeszowski

Lekarz weterynarii

Absolwent wrocławskiego wydziału medycyny weterynaryjnej.  Internista, dokładnie analizujący każdy przypadek. Ma duże doświadczenie, które jest nie do przecenienia. Właściciel długiega psa – jamnika Dantego oraz dwóch kotów.

Aneta Starczewska Chołody

Lekarz weterynarii                                        

Absolwentka wrocławskiego wydziału medycyny weterynaryjnej. Lekarz z długoletnim doświadczeniem zawodowym. W domu z gromadą huskich zaprzęgowych i kotami. Również z doświadczeniem hodowlanym psim.

Agnieszka Kowalczyk

JTo nie tylko recepcjonistka, już niedługo na pokładzie lekarskim w tej chwili słuzy dla Państwa pomocą na pierwszej linii,

Anna Bajcer

Lekarz weterynarii

Absolwentka wrocławskiego wydziału medycyny weterynaryjnej.  Dobry diagnosta, dobra pozytywna energia i zapał.

Katarzyna Zbroniec

 

Długo oczekiwana pomoc administracyjna, NIEZASTĄPIONA na swoim stanowisku. To z tą osobą będą Państwo mieli do czynienia najczęściej dzwoniąc do naszego gabinetu. Prywatnie szczęśliwa mama paru kotów.

Zuzanna Zaniewska

Lekarz weterynarii

 

Absolwentka wrocławskiego wydziału medycyny weterynaryjnej. Kompetentna i dokładna, swoim spokojem i łagodnością ujmuje każdego pacjenta. Domowo zafreciona.